Kozmetik Sektörü Çin Halk Cumhuriyeti Pazar Araştırması Sunum Programı

05 Ekim 2020

Dünyanın en büyük kozmetik ithalatçısı ve ikinci en büyük kozmetik pazarı olan Çin Halk Cumhuriyeti’ne yönelik “Kozmetik Sektörü Pazar Araştırması” bulgularının Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Gonca Yılmaz Batur ve İKMİB Başkanı Sayın Adil Pelister’in katılımlarıyla
9 Ekim 2020 Cuma günü 10:30 – 12:00 saatleri arasında düzenlenecek toplantı ile ihracatçılarımızla paylaşılması öngörülmektedir.
 
Bahse konu sunumda, Çin kozmetik pazarının mevcut yapısı ve pazara ilişkin öngörüler, pazara giriş yöntemleri, pazara girişte tarife ve tarife dışı düzenlemeler, kozmetik mevzuatı ayrıntılı olarak anlatılacaktır. Ayrıca, Çin pazarına elektronik ticaret ile giriş, sunumda özel bir bölümde ele alınacaktır.
 
İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’nin (İKMİB) ev sahipliğinde elektronik ortamda gerçekleştirilecek olan sunum, aynı zamanda IKMIB sosyal medya hesaplarından da canlı olarak takip edilebilecektir. Sunumun sonunda yer alan soru-cevap bölümü ile zoom üzerinden katılımcıların sorularına yanıt verilecektir.
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.   

Ayrıntılı bilgi için:
dtuedpa@ticaret.gov.tr
Canlı yayın için:
https://www.youtube.com/user/ikmibnews
Kayıt için
https://zoom.us/j/95572578842